FRANCHISING

Planując uruchamianie apteki pamiętaj, nie uruchamiaj jej samodzielnie. Obecny rynek farmaceutyczny jest bardzo trudny. Piszemy o tym z uwagi na to, że mieliśmy wielu narzekających, zadłużonych potencjalnych klientów, którym nie udało się działać samodzielnie. 

PODCHODZIMY UCZCIWIE: URUCHAMIAJ Z NAMI, A JEŻELI NIE ZDOŁAMY CIĘ PRZEKONAĆ DO NASZEGO SYSTEMU TO ... pomyśl o innej sieci.
 
Jeżeli prowdzisz własą aptekę i chcesz pozbyć się problemów z zarządzaniem, negocjacjami, ustalaniem cen, szkoleniem pracowników, reklamą ta oferta jest dla Ciebie. Jeżeli chcesz otworzyć aptekę nie masz doświadczenia na rynku, przeraża Cię biurokracja, ale masz zapał do pracy, ta oferta jest także dla Ciebie.
 
Pomagamy w :
 
KOMPLEKSOWO WSPIERAMY URUCHOMIENIE - NOWEJ lub PRZYŁĄCZENIE ISTNIEJĄCEJ APTEKI.
 
Jedocześnie jesteśmy elastyczni i dostosowujemy wszystko do potrzeb oraz możliwości inwestora. Nie popełniaj błędów, ucz się na naszych. Zrobimy wszystko szybcie i sprawniej od Ciebie, bo doprowadziliśmy sami do otworzenia ponad sześćdziesięciu aptek. Zaoszczędzony czas przeznaczysz dla rodziny i na odpoczynek.
 

Wsparcie dla franczyzobiorcy

 
Po zawarciu partnerskiej, negocjowalnej i elastycznej umowy franczyzowej, uzyskuje on prawo do prowadzenia apteki pod marką „Bliska Apteka” wraz z wyłącznością do działania na danym terenie. Z uwagi na cel „Bliskiej Apteki”, którym jest budowa sieci z polskim kapitałem, na każdym etapie współpracy dostosowujemy się do oczekiwań i możliwości franczyzobiorcy.
 
 
Uzyskane korzyści i zakres pomocy w etapach:
 
Etap przygotowania do rozpoczęcia inwestycji: 
szkolenie właściciela, wybór lokalizacji i jej ocena lub wskazanie lokalu w oparciu o bazę danych.
 
Etap dostosowania lokalu do potrzeb apteki i uzyskania pozwolenia: 
nadzór architektoniczny, opracowanie projektów oznakowania lokalu i mebli, opracowanie dokumentacji i doprowadzenie do uzyskania pozwolenia na prowadzenie apteki.
Etap przed uruchomieniem: negocjacje warunków handlowych w hurtowniach, pomoc przy zatowarowaniu apteki, opracowanie i przeprowadzenie akcji marketingowej do uruchomienia apteki.
Etap po uruchomieniu apteki: praca na know – how sieci „Bliska Apteka”(otrzymanie w pełni przygotowanego i sprawdzonego przez wiele lat funkcjonowania na rynku modelu biznesowego „Bliska Apteka”, korzystanie z wszechstronnej wiedzy pracowników sieci, bieżąca opieka i wsparcie podczas prowadzenia apteki, szkolenia bieżące personelu.
 
 
Zapewniamy:
 
Jako wariant dodatkowy istnieje możliwość przejęcia zarządzania apteką przez regionalnych menadżerów sieci „Bliska Apteka”. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o kontakt, prześlemy szczegóły i umówimy się na spotkanie w Warszawie.
 
 
kstankowska@bliskaapteka.pl
+48 53 53 53 794
 
Nasza oferta  kliknij link www.franchising.pl
Zdjęcie apteki 01 Wnętrze 01 Ulotka 1 str Ulotka 2 str Wnętrze 02

ZNAJDŹ APTEKĘ

Apteka Internetowa Bliska

AKTUALNOŚCI

  • 2016-08-10

    Apteka Bliska w Katowicach! Z radościa informujemy o uruchomieniu kolejnej apteki franczyzowej sieci Bliska. Zapraszamy do Katowic na ulicę Zawiszy Czarnego 16a (za Tesco). Apteka czynna od poniedziału do piatku w godzinach 8.00-20.00 oraz w soboty 8.00-16.00. Fachowy personel czeka na Państwa. Zapraszamy! [więcej]

  • 2016-05-16

    Nowa Apteka w Nowinach Zapraszmay Państwa do kolejnej apteki sieci Bliska otwartej w Nowinach przy ul. Przemysłowej 1. Apteka czynna w godzinach: poniedziałek-piątek: 8.00-20.00, sobota 7.30-16.00, niedziela 10.00-16.00. Fachowy i miły personel czeka na Państwa odwiedziny. [więcej]

NEWSLETTER

Zarejestruj sie w newsletterze. Zostaniesz poinformowany o wszystkich nowosciach.