OFERTA GRUPY

Bacznie obserwujemy i analizujemy rynek apteczny w Polsce. Tendencje i jego analiza doprowadziły nas do stworzenia projektu rozbudowy sieci o placówki fraszyzowe i działające w ramach grupy zakupowej.


Zapewne każdy z właścicieli aptek doszedł do wnioski, iż chcąc sprawniej konkurować na rynku lub też planując zwiększać zyski, bez podnoszenia cen detalicznych, należy łączyć się w sieć lub grupy zakupowe.
Nasz projekt zapewnia pełną niezależność w prowadzeniu swojej apteki, jednocześnie pozwalając kupować dowolne ilości leków po niższych, wynegocjowanych przez nas cenach.
Równolegle z przejęciem negocjacji oferujemy wsparcie marketingowe i informatyczne Państwa aptek.
Posiadając już duży potencjał i doświadczenie w negocjacjach z producentami leków chcemy zaproponować Państwu przyłączenie sie do naszej sieci na elastycznych zasadach. Ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań.

 

Jeżeli chcecie Państwo poznać szczegóły działania sieci i grupy prosimy o kontakt

Katarzyna Stańkowska

tel.: 53 53 53 794

kstankowska@bliskaapteka.pl

 

W grupie siła! Kupuj taniej, rozwijaj swoją firmę!
Twój sukces jest Naszym sukcesem!!

ZNAJDŹ APTEKĘ

Apteka Internetowa Bliska

AKTUALNOŚCI

  • 2016-08-10

    Apteka Bliska w Katowicach! Z radościa informujemy o uruchomieniu kolejnej apteki franczyzowej sieci Bliska. Zapraszamy do Katowic na ulicę Zawiszy Czarnego 16a (za Tesco). Apteka czynna od poniedziału do piatku w godzinach 8.00-20.00 oraz w soboty 8.00-16.00. Fachowy personel czeka na Państwa. Zapraszamy! [więcej]

  • 2016-05-16

    Nowa Apteka w Nowinach Zapraszmay Państwa do kolejnej apteki sieci Bliska otwartej w Nowinach przy ul. Przemysłowej 1. Apteka czynna w godzinach: poniedziałek-piątek: 8.00-20.00, sobota 7.30-16.00, niedziela 10.00-16.00. Fachowy i miły personel czeka na Państwa odwiedziny. [więcej]

NEWSLETTER

Zarejestruj sie w newsletterze. Zostaniesz poinformowany o wszystkich nowosciach.